הסיפור שלנו

HEART הוא מותג של חטיפים בריאים ומזינים לתינוקות וילדים, המוצרים שלנו נמכרים ביותר מ1000 נקודות מכירה בישראל, ואהובים על הורים וילדים.

למה תינוקות וילדים זקוקים לחטיפים בריאים?

  1. חשיפה מדודה לאלרגנים על מנת להוריד את הסיכון לפיתוח אלרגיה.
  2. חשיפה לטעמים חדשים, טקסטורות וצבעים
  3. פיתוח אכילה עצמאית באמצעות חטיפי אצבע בריאים
  4. פיתוח הרגלי תזונה בריאים באכילת מזון דל סוכר ומלח המיוצר מחומרים טבעיים.

HEART הינה חברה המייצרת חטיפים ומזונות בריאים לילדים ותינוקות. החזון שלנו הוא לעזור לילדים לגדול בריא ולפתח הרגלי אכילה בריאים.

 

HEART מייצרת חטיפים בריאים ומאפשרים לילדכם לרכוש טעמים של קטניות, דגנים, פירות, ירקות אגוזים וזרעים שהם חומרי הגלם לייצור החטיפים שלה. החטיפים מגיעים במגוון טעמים וצבעים ומיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר הנאפים בתנור. הפינוקים של HEART ישביעו ילדכם ויסיעו להם לגדול בריא הודות לרמת ויטמינים ומינרלים חיוניים גבוהה. בנוסף, הודות לחשיפה למגוון פירות, ירקות ואגוזים צריכת החטיף מורידה את החשש להתפתחות אלרגיות. חטיפי HEART מומלצים ע"י רופאי ילדים ומומחי בריאות.

 

לנוחיותכם, הערכים התזונתיים מצוינים באופן ברור על גבי האריזות. בנוסף על גבי כל אריזה אמרות לב, דברים קטנים שיפתחו לכם את הלב.

המחקר החדשני ביותר:

כל מוצרי HEART מיוצרים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומבוססות על המחקרים העדכניים ביותר. אנו מאמינים שאתם, הלקוחות שלנו, ראויים למוצרים הטובים והחדשניים ביותר שהם בטוחים, מזינים ובריאים.

אנו מתעדכנים כל הזמן בפיתוחים החדשים ביותר בתזונת ילדים ופעוטות, במחקרים החדשים ובסטנדרטים הגלובליים הנהוגים בעולם ובטעמים והמרכיבים התזונתיים הנכונים זאת על מנת לייצר מוצרים שהילדים הקטנים יאהבו. למייסדים שלנו יש עשרות שנים של ניסיון במוצרי תזונה לתינוקות וילדים המאפשרים לנו לקבל החלטות הנוגעות לטעם המוצר, המרקם שלו ומרכיביו.

בריאות:

לא ניתן לתאר עד כמה חשובה תזונה נכונה בעיקר בשימור הבריאות הכללית וקצב ההתפתחות של תינוקות ופעוטות.

אנו ב HEART מאמינים כי אין הצדקה לכל דבר שאינו הולך יד ביד עם שימור בריאותנו ובריאות הילדים שלנו – העניין נוגע לחטיפים בדיוק כמו למקור התזונה העיקרי שלהם, בין אם מדובר על חלב אם, פורמולה, פירות, ירקות ומזונות אחרים שתינוקות ופעוטות צורכים במהלך היום.

מוצרי HEART על יתרונותיהם הבריאותיים מומלצים על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות, על מנת להוסיף חומרים תזונתיים חיוניים עבור הדיאטות של ילדיכם וטעמים חדשים עבור הירקות, הפחתת הסיכון להתפתחות של אלרגיות לאוכל ואף התפתחות של יכולות מוטוריות טובות.

בטיחות:

אנו מאמינים כי הבטיחות נמצאת בעדיפות עליונה בכל המוצרים שנועדו לשימוש על ידי בני אדם.

זה במיוחד נכון במוצרים המיוצרים עבור תינוקות וילדים.

ב HEART, כל המרכיבים, ייצור החומרים, הציוד, המתודולוגיה ותהליכי הייצור מאושרים ועומדים בתקני הבטיחות והדרישות הגבוהים ביותר.

כל מוצרי HEART נבדקו ונמצאו ב 100% כבטוחים לשימוש.

נוחות:

ב HEART אנו מרגישים שכל הצרכנים שלנו – פעוטות, ילדים והורים – זכאים לקבל את האיכות הטובה ביותר ואת המוצרים הכי ידידותיים למשתמש וכוללים את האריזה, המרקם והגודל של החטיפים, ואת מידת הניקיון הנדרשת.
בעוד שאנו מעודדים את הצרכנים הקטנים ליהנות ולהתלכלך כפי שילדים צריכים לעשות, המוצרים שלנו מקלים על ההורים להתמודד עם הלכלוך שנוצר.

אנו מאמינים כי זה פשוט עוזר להפוך את המשימות היומיות שלנו לפשוטות ויותר נעימות ומספק זמן עבור הדברים שבאמת חשובים.

כל מוצרי HEART  נבדקו ונמצאו כנוחים וידידותיים למשתמש וכקלים לתפעול בכל ההיבטים על ידי כל המשתמשים.

סביבה:

כתושבים קבועים של כדור הארץ אנו מאמינים כי כל תהליך ייצור צריך למנוע נזק סביבתי – בין אם מדובר בנזק ישיר לבעלי חיים ולצמחים או נזק בטווח הארוך הנובע משימוש לא תקין במשאבים מזהמים. לפיכך, כל מוצרי HEART נבחנו בכל הנוגע להיבטים הללו. מוצרי HEART הם ללא רכיבים מהחי והם 100% נטולי  אכזריות.

אתם יכולים להיות בטוחים כי כל מוצרי HEART הם בטוחים לשימוש ותוצאה של תהליכי ייצור בטוחים לסביבה.

כיף:

החיים הם כאן ועכשיו וצריך לשלב כמה שיותר תענוגות, גדולים או קטנים. ככל שאנו מתבגרים, אנו נוטים לשכוח את החשיבות של לעשות כיף וזה אולי מפני שאנו עמוסים בתחומי אחריות רבים או מפני שפשוט אין לנו את הזמן! 

ב HEART אנו מאמינים שאם נוכל להוסיף כיף והנאה לכל דבר, אז למה לא לעשות את זה? ילדים בגיל צעיר חוקרים כל דבר חדש שעומד בדרכם ואוכל הוא חלק מרכזי מחייהם.
הכנת אוכל מהנה יכולה לסייע ביצירת הרגלי אכילה בריאים, לבנות את היסודות להתפתחות העתידית של הילדים ולהמשיך להשפיע עליהם כמבוגרים. הבריאות היא לא משחק, וכאשר המזון של התינוק שלך גם מהנה וגם בריא אז כל הצדדים מרוויחים וזה כל העניין ב HEART