עמוד הבית צור קשר ENGLISH

 HEART   הינו מותג חדש -חוצה קטגוריות,  בתחום מוצרי הצריכה  לתינוקות וילדים .

הקמנו את 
HEART
לאחר שעסקנו שנים רבות בייזום ופיתוח מוצרי תינוקות ושיווק מותגי תינוקות בינלאומיים מובילים.
השם
HEART (לב) נבחר מתוך ערכים שהם מעבר להיבט העסקי בלבד ומתוך אמונה שעם כוונת לב אמיתית, אפשר לעשות את הכול קצת טוב יותר.  גם בחירת מוצריו של המותג נעשתה על בסיס ניסיוננו המקצועי מחד, והאישי כהורים מאידך. אנחנו מתכוונים להציע לכם מגוון רחב של מוצרים איכותיים לתינוקות, ילדים והורים, אשר כל אחד מהם ישא לפחות ערך מוסף אחד שישפר את הסטנדרט הקיים. השיפור יהיה במונחים של בריאות, נוחות, בטיחות, שמירה על איכות הסביבה, טעם או הנאה ועוד...
לנוחותכם, על כל אריזות מוצרינו תמצאו סמלים מיוחדים המציינים את ערכם המוסף. בנוסף, על כל אחת מאריזות מוצרי
HEART הוספנו אמירת לב, משפט קטן- מאיתנו אליכם- שיכול לפתוח את הלב. מגוון המוצרים שלנו יורחב בהדרגה ויכלול בקבוקים ואביזרים,מוצרי טואלטיקה, היגיינה, היגיינת פה, מזון לפעוטות וילדים ועוד.

קישור לכתבה: ללכת בעקבות הלב- ראיון עם מייסדי HEART היום, כבר בכלל לא פשוט "להמציא את הגלגל", כי רוב הסיכויים שברוב התחומים מישהו עשה זאת כבר. מה כן? לשמור על גחלת החדשנות כל העת, להיות ערניים ומעודכנים באשר לטכנולוגיות, המחקרים והפיתוח.

אנחנו מאמינם שלכם, כלקוחותינו, מגיעים המוצרים החדשניים ביותר.

 העולם, כך נדמה, כבר מבין כי שמירה על הבריאות היא ערך עליון. המודעות, הידע והניסיון האנושי מתקדמים ועשירים מספיק כדי למנוע טעויות – שנעשות בזדון או שלא - המזיקות לבריאות. אנחנו ב-HEART מאמינים שאם משהו אינו עולה בקנה אחד עם שמירה על בריאותינו ובריאות ילדינו, אין לו זכות קיום.אנחנו ב-HEART סבורים כי כל מה שצריך לשרת או להיות בשימוש בני האדם, צריך להיות בטיחותי עבורם. אנחנו סבורים כך במיוחד כאשר מדובר במוצרים לתינוקות וילדים.  בטיחות הוא מושג רחב מאד, הכולל בתוכו בין השאר חומרי ייצור, תהליך ייצור, חלקים, מבנה מוצר, אופן השימוש ועוד. כל מוצרי HEART נבדקו ונמצאו בטיחותיים עבור מי שמיועד להשתמש בהם.


אנחנו ב-HEART סבורים כי הצרכנים שלנו - תינוקות, ילדים והורים - זכאים לקבל את המוצרים האיכותיים והנוחים ביותר.

אנחנו מאמינים שכך, כל משימות ומטלות היומיום נעימות וקלות יותר. אנחנו מאמינים שכך, מתפנה זמן ומתגבר הרצון לדברים החשובים באמת.

מוצרי HEART נבדקו ונמצאו נוחים וידידותיים לשימוש ולתפעול מכל ההיבטים, ועל ידי כל המשתמשים.  


 


 
כדיירי קבע כאן, בכדור הארץ שלנו, אנחנו מאמינים כי בכל תהליך ייצור באשר הוא, יש להימנע מנזקים לסביבה. גם כאלה הפוגעים ישירות בחי ובצומח, וגם כאלה אשר נזקיהם ניכרים בטווח הארוך.החיים הם כאן ועכשיו וכדאי להם להיות שזורים בכמה שיותר הנאות. קטנות, גדולות – לא חשוב, העיקר שיהיו מהנות. כשאנחנו מתבגרים, אנחנו נוטים לשכוח קצת את חשיבות ההנאה בחיינו. אולי משום שיותר דברים דורשים מאיתנו אחריות. אנחנו ב-HEART מאמינים כי אם אפשר להוסיף הנאה וכיף לכל דבר, אז למה לא לעשות זאת? רבים ממוצרי HEART כיפיים ומהנים לשימוש. אנחנו מקווים שתרגישו בכך מייד.


דף הבית | צור קשר | מקומות רכישה | תקנון שימוש
כל הזכויות שמורות ל-HEART 2007